Otopark Tente

Mevsimlerin her geçen yıl yeniden şekillenmesi ani sağanak ve dolu yağışlarının sıklaşması şeklinde kendisini göstermektedir. Bununla birlikte ülkemizde alışık olmadığımız bu yağış sistemi yanında hortumlar ve fırtınalar da herkes için ciddi tehlikelerin ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Özellikle açık alanlarda park yapılan araçlar beklenmedik hava koşullarından ve güneşten oldukça fazla zarar görmektedir.

Otopark tentesi Yeni nesil garaj tipi araç brandası kullanılarak dolu, yağmur ve fırtınalı havalarda araçlarınıza zarar gelmesi önlenebilmektedir. Otopark tentesi kullanılarak araçlarınızı ev, işyeri ve gittiğiniz her yerde koruma altına alabilirsiniz. Özel tasarım araç brandaları ve otopark tenteleri ile araçlarınızı koruma altına alabilirsiniz.

 • Otopark Tente
 • Otopark Tente
 • Otopark Tente

Otopark Tentesi Özellikleri Nelerdir?

 • Otopark tentesi açık alanlarda araçların bırakıldığı noktalara çelik destek sistemler kullanılarak inşa edilebilen ve araçların güvenli bir şekilde kalmasını sağlayan tentedir.
 • Otopark tentesi dolu, güneş, fırtına ve yağış gibi sert koşullara dayanabilecek özel brandalar kullanılarak imal edilmektedir.
 • Yeni nesil garaj tipi araç brandası kullanmak da bu tür sert koşullarda önemli bir koruyucu görevi görmektedir.
 • Otopark tentesi aracın içine girebileceği alan şeklinde yapılmaktadır.
 • Araç Otopark tentesi özel ölçüler alınarak imal edilir Otopark brandaları yanmayan, ışık geçirmez, darbelere dayanıklı ve sıvı geçirmeme özelliği bulunan özel yapım kumaşlar şeklindedir.
 • Tente şeklinde kurulumlar yapılarak tek veya daha fazla aracın güvenli bir şekilde park edilmesini sağlamaktadır.

Otopark Tentesi Kullanım Alanları

Otopark tentesi modelleri araçların boyutuna ve kaç aracın aynı anda park edilerek güvenliğinin sağlanacağına göre değişmektedir. Otopark tentesi modelleri Sabit kurulumu yapılan tenteli bir sistemdir.

Müsait geniş alanlara kurulan bir sistemdir Otopark tentesi en çok tercih edilen yerler;

 • Site bahçelerine
 • Resmi kurumlara
 • Okul ve hastane gibi alanlara
 • Bahçelere ve müstakil evlerde uygun alanlara kurularak araçların park edebileceği güvenli alanlar oluşturulmaktadır.
 • Her türlü araca uygun ve her alanda kurulumu yapılan otopark çadırı modellerimiz bulunmaktadır. Müşterilerimiz için özel tasarımlar yapabildiğimiz gibi müşterilerimizce talep edilen otopark çadırı tasarımlarını da özenle yerine gerçeğe dönüştürüyoruz.
 • Tiyatro ve sinema girişleri Küçük İşletmeler vb. gibi birçok mekânda dekor amaçlı kullanılmaktadır.

Otopark Tentesi Fiyatı Ne Kadar?

Otopark tente fiyatlarının belirlenmesinde aracın ebatları ön planda tutulmaktadır. Garaj tipi araç brandası fiyatları belirlenirken Yapılacak Yerin Zemini ver malzemesi fiyatta değişiklilik gösterir.
Aracınız için en doğru otopark tentesi ve araba garaj brandası özelliklerini ve de fiyatlarını firmamızın iletişim kanallarını kullanarak öğrenebilirsiniz.
Garaj tipi araç brandası fiyatları konusunda en uygun fiyat tekliflerini müşterilerimize sunarak memnuniyetlerini kazanmayı hedefliyoruz.
Kervan Tente olarak en kaliteli otopark brandalarını kullanarak deneyimli ekiplerimizle garantili bir işçilik hizmetiyle otopark tentesi imal ediyoruz. Müşterilerimize bu kapsamda en uygun koşullarda hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Müşterilerimizin otopark tentesi taleplerinde vermiş oldukları bilgiler ışığında en uygun fiyatlarla maliyet çalışmaları yapıyoruz.
Müşterilerimize hem malzeme hem de işçilik gibi konularda üst düzeyde kolaylıklar sağlıyoruz.Dilerseniz Whatsaap İletişim Numaramızdan Ölçülerinizi ve Yerinizin görselini yollayarak hızlı bir şekilde fiyatlandırma verirseniz bilgi alabilirsiniz

Whatsapp Hızlı Fiyat Al

Ücretsiz Keşif Teklif İçin Bize Ulaşın